Hei! 🙂

Nu ko – šogad Madonas novada atklāto čempionātu šaušanā cikls ir noslēdzies, pēdējās sacensībās dalībniekiem uzrādot patiešām ievērojamus rezultātus un pat jaunus rekordus!

Skrejošajā meža cūkā goda pjedestālu dalīja Agnis Dombrovics (finālā sašaujot maksimumu – 100 punktus!), Edžus Bumbieris un Jānis Zandbergs. Šoreiz īpaši spraiga cīņa bija komandu konkurencē – 1.vieta “Bebra kungs I”, 2.vieta “Mārkulīči – Zala Arms I”, 3.vieta “Bebra kungs II”. Pirmā un otrā vieta uzrādīja identiskus kopējos rezultātus – 750 punkti, tāpēc vērtēšanā par kritēriju tika izvēlēti komandas dalībnieku augstākie individuālie vērtējumi kopvērtējumā.

Skrejošajā alnī šoreiz Latvijas rekords (!!!), ko uzstādīja Mārtiņš Turkopulis. 2.vieta – Uldim Cāzeram, savukārt 3.vieta – Agnim Dombrovicam. Komandu konkurencē ievērojami augstāku rezultātu uzradīja komanda “Bebra kungs I” (505 punkti), līdzīgus rezultātus dalīja 2.vieta “Mārkulīči I” (485 punkti) un 3.vieta “Aloja” (481 punkti).

Universālajā medniekā kā līderis jau otro reizi pēc kārtas Einārs Lapiņš, šoreiz uzstādot 109 punktu augstu rezultātu, 2.labākais rezultāts – Aivaram Delverim (105 punkti), savukārt 3.vieta – Renāram Strazdiņam – 104 punkti.

Sportingā un amerikāņu trapā, kurus šoreiz šāvām 2 sportinga laukumos (50 māla šķīvīši) un 1 amerikāņu trapā (25 māla šķīvīši) rezultāti ļoti iespaidīgi  – katrā no laukumiem vairāki maksimālie rezultāti! Savu vietu uzreiz finālā nodrošināja Lelde Veinberga, uzrādot 72 punktu rezultātu, savukārt pārējie 6 fināla pretendenti cīnījās par vietu finālā, jo bija uzrādījuši identiskus rezultātus – 71 punkts. Šaujot A finālu sportingā, lielisku rezultātu uzrādīja Valērijs Čeprovs, sašaujot 24 šķīvīšus, tādējādi nodrošinot sev 1.vietu, 2.vieta – Eināram Lapiņam, 3.vieta – Dairim Neilandam. B finālā, kas tika šauts amerikāņu trapā visaugstākais rezultāts Agrim Mežmalim (19 punkti), 2.vieta – Krišjānim Rozītim, savukārt 3.vieta – Austrim Armanam.

Vēlamies pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem un viņu atbalstītājiem par sacensībām, kas kā vienmēr bija spraigas, taču pozitīvas! 🙂 Neizsakāms paldies arī atbalstītājiem – mednieku veikaliem “Huberts” un individuāli Gatim Binātam, “Philips” un individuāli Valērijam Čeprovam, “Best Līzings”, Madonas novada pašvaldībai, kā arī mednieku veikalam “UniSports”.

Esam pozitīvi noskaņoti un būsim iedvesmoti sacensības rīkot arī nākamgad – katrs jūsu labais vārds ir kā lādiņš turpināt censties! Kā arī būsim priecīgi uzklausīt ieteikumus darbības uzlabošanai un pilnveidošanai!

Lai veiksmīgs turpmākais gads un šaujiet garām! 🙂

Ar cieņu,

Jānis Vilciņš ar komandu

Sacensību rezultāti pieejami šeit: Rezultāti 29.jūlijs Šautuve Palejas