Sveiciens dalībniekiem un visiem, kam interesē rezultāti!
Tā kā kopā bijām ļoti daudz – 102 dalībnieki – visa svētdiena pagāja pārbaudot un saliekot rezultātus milzīgās tabulās! Šoreiz amerikāņu trapu un sportingu apvienojām – papildu intrigu radīja fakts, ka finālam labāko pamatsēriju rezultāti netika skaitīti klāt un finālā viss sākās no jauna. Pirms fināla absolūti labāko rezultātu uzrādīja Lelde Veinberga, bet finālā viss sagriezās kājām gaisā – vislabāko rezultātu uzrādīja Agnese Caune. Tādējādi dāmas vīriem “izgrieza pogas” – super! Apaļajā stendā triumfēja Dainis Upelnieks no četrām pamatsērijām sašaujot divus “kvartus” (25 no 25). Lieki piebilst, ka mēs visi gaidīsim Daiņa dalību Olimpiskajās spēlēs, kas norisināsies Rio, Brazīlijā.

Pārsteidzoši rezultāti bija arī skrejošajā meža cūkā – Edžus Bumbiers uzrādīja absolūti maksimālo rezultātu (100 no 100). Jāatzīmē, ka tikai otro reizi mūsu šautuves vēsturē pa jaunā tipa mērķiem ir izšauts maksimums – pirmajā reizē to paveica Andis Anspoks. Cerams, ka šī “pandoras lāde” nu ir vaļā un šādi rezultāti būs katru reizi. Edžus bija līderis arī kopējā un jauniešu/sieviešu vērtējumā, amatieros pirmā vieta Laumai Zīlei.
Skrejošajā alnī ar ļoti stabilu rezultātu pirmā godalgotā vieta šāvējam Andrim Stūrītim. Universālajā medniekā gāja ļoti interesanti, jo dažu brīdi bija novērojams stiprs vējš – man personīgi optikā bebra un meža cūkas mērķi dancoja tā, ka radās sajūta, ka šauju pa kustīgiem mērķiem. Šeit nepārspēts palika Mārtiņš Turkopulis, kas katru mērķi sašāva ar gandrīz izcilu rezultātu.

Vīri un dāmas, lai kopīgi padarītu šīs sacensības kā kopīgus svētkus, būšu patiešām pateicīgs, ja man personīgi nodosiet ieteikumus, priekšlikumus, lai nākamjās reizēs būtu vēl foršāk! Milzīgs paldies tuvākiem un tālākiem ciemiņiem (Grobiņa, Ventspils, Talsi …) un tiekamies jau 28.maijā Madonas novada atklātā čempionāta šaušanā 2.posmā!

Liels paldies arī atbalstītājiem; personīgi – Gatim Binātam, Valērijam Čeprovam, Ivaram Petzālam un Intaram Lucjanovam.

Rezultāti pieejami šeit: 30.aprīlis Palejas REZULTĀTI, savukārt fotogrāfijas pieejamas sadaļā Galerija (Foto: Oļģerts Skuja, Evija Čeprova, Lauma Zīle)

Jānis Vilciņš
28814132
sautuve@cihpih.lv